در صورتی که راستی شایعات ، عرضه ی سری جدید آیفون 12 اپل لغایت سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۲۰ به تأخیر خورده است.


اپل سپتامبر هر سنه جدیدترین سری از گوشی آیفون را رونمایی می کرد؛ البته درکنار این گوشی ها، محصولات سخت افزاری یا نرم افزاری دیگری نیز معرفی می شود. با این حال، گسترش مرض کرونا بسیاری از برنامه ریزی های اپل را مبتلا دشوار کرده و مدتی است اخباری از به تأخیر افتادن رونمایی سری گوشی آیفون ۱۲ در فضای مجازی به گوش می رسد.

اخیرا هاک تن، مدیرعامل برادکام، در مصاحبه ای با رسانه ی بلومبرگ گفت چشمداشت می رود سری جدید آیفون ۱۲ در اواخر سنه ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود. کمپانی برادکام از تأمین کنندگان قطعات محصولات اپل است و طبیعتا عرضه سری جدید آیفون تأثیر بسیاری روی اقتصاد این شرکت می گذارد؛ زیرا هرچه درخواست برای آیفون های جدید بیشتر شود، سفارش فرآوری قطعات موردنیاز نیز افزایش خواهد یافت.

تأخیر در عرضه ی سری جدید آيفون ۱۲ اپل نه تنها بر درآمد کوپرتینویی ها، بلکه روی شرکت های تأمین کننده ی ساز و برگ همانند برادکام و فاکسکان نیز تأثیر خواهد گذاشت. هاک بدن در گفت وگو با رسانه ی خبری بلومبرگ بدون اشاره مستقیم به اپل از تأخیر در عرضه ی محصولات این شرکت و تأثیرش روی درآمد کمپانی برادکام در سه ماهه های مالی دوم و سوم ۲۰۲۰ تازه داد.

مقاله های مرتبط:
تحلیلگران می گویند اپل الی چهار سال آینده به ارزش بازار دوتریلیون دلاری می رسد
آیفون های یده شده از فروشگاه اپل، ردیابی و غیرفعال می شوند
گسترش مرض کرونا تأثیرات ویرانگر خویش را روی بازار گجت های قابل حمل ازجمله گوشی های هوشمند نشان دیتا است و گویا با نادیده گرفتن آن کماکان به عرضه ی محصولات مختلف و فروش آن ها و درآمدزایی شرکت ها ضربه می زند.

در برخی از آگاهی ها حدس زده می شود اپل طبق برنامه ریزی سال های ماضی یا با چندی تأخیر، سری جدید آیفون ۱۲ را شناسایی کند و عرضه ی مدل های آن را به هفته ها یا ماه های آینده موکول کند. درپایان، باید اشاره کنیم شاید خانواده ی آیفون ۱۲ دربرگیرنده چهار مدل گوشی باشد.

منبع :https://www.zoomit.ir/2020/6/6/359314/iphone-broadcom-q4-2020/

سازگاری آیفون های جدید با فناوری نسل پنجم قطعی شد

اصول درست بازاریابی تلفنی چیست؟ (به همراه فایل صوتی)

آیفون‌های بعدی بی‌سیم خواهند بود!

بازاریابی تلفنی چیست و چگونه در آن موفق شویم؟

آی‌پدهای اپل به تشخیص چهره مجهز می‌شوند

آموزش بازاریابی و فروش تلفنی (معرفی درس)

مقاوم شدن صفحه گوشی در برابر ۱۵ بار افتادن متوالی

های ,ی ,اپل ,آیفون ,عرضه ,سری ,سری جدید ,عرضه ی ,آیفون ۱۲ ,جدید آیفون ,۲۰۲۰ به

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


marketing6 sabzmarket یک هیچ مطالب اینترنتی Melinda's notes پترو ماشین کو relaxnode32 frectalart 7891000 معرفي بهترين محصولات پاناسونيک